
Supervisie ACT in de praktijk- voor paramedici en zorgprofessionals
1 oktober @ 09:00 - 11:00
| €195Heb jij al enige kennis van ACT en wil jij leren hoe jij ACT praktisch kan toepassen binnen jouw praktijk? En wil jij samen met collega’s aan de slag met jouw leervragen? Of wil jij jouw ACT kennis en vaardigheden even weer opfrissen? Op zoek naar verbinden, verdiepen en ervaringsgericht leren in een kleine groep of liever 1 op 1?
Dan is ACT supervisie speciaal voor paramedici en andere zorgprofessionals datgene wat je zoekt.
Sanne Kramp start in het najaar een kort traject van 3 sessies op woensdag 1 oktober, woensdag 29 oktober en woensdag 26 november, van 9-11 uur. Maximaal 5 deelnemers. De kosten zijn € 195,- voor het traject. Meld je aan per mail info@sannekramp.nl.
Bianca Hermans start in het najaar weer een langer traject van 6 sessies: startdatum is maandag 3 november van 15-17 uur. De overige data worden met de groep besproken. Maximaal 5 deelnemers. De kosten zijn € 375,- voor het traject. Meer informatie en aanmelden bij Bianca.
Liever 1 op 1 supervisie en coaching, eenmalig of in de vorm van een traject? Dit is ook mogelijk!
Deelname aan een losse online supervisie bijeenkomst in de groep kost € 75,- p.p. en een 1 op 1 supervisie kost € 95,- per uur.
NB. Je ontvangt 1 punt per uur voor Kwaliteitsregister ADAP en-/of Kabiz.